سه ویژگی یک مشاور املاک معتبر

سه ویژگی یک مشاور املاک معتبر

سه ویژگی یک مشاور املاک معتبر

سه ویژگی یک مشاور املاک معتبر، معرفی خوب فایل، یک فایل خوب، پرستیژ و اعتماد به نفس مشاور املاک. یعنی چی یعنی این که یک مشاور املاک یک فایل خوب معرفی می کند و دوم این که یک فایلی معرفی می کنید که فایل خوبی است و گزینه سوم یک پرستیژ و اعتماد به نفس داره نشون میدهد که مشاور مسلط به کارشون هستند.

این ویژگی ها رو حتما نمی خواهد خیلی وقته تو کار املاک باشید. اگه فقط یکم اعتماد به نفس داشته باشید و به کارتون باور داشته باشید. و تعداد کارشناسی هاتون بالا باشد. و به فایلتون هم باورداشته باشید می تونید با یه متانتا خاص فایل رو معرفی کنید. که برای این که مشتری رو جذب کنید.

برای این که فایل رو خوب بتونید معرفی کنید کافی هست که قبل از این که به مشتری توضیح دهید چندین بار برای خودتون توضیح بدهید و سعی کنید فایل رو به خوبی و روان به مشتری معرفی کنید و بعضی موقع ها روان معرفی کردن با تند معرفی کردن قاطی می شود.

مثلا یک مشاور املاک متراژ و تعداد خواب انباری و پارکینگ و امکانات خونه رو تند معرفی کند باعث می شود مشتری دوباره همان چیزهایی که توضیح دادند بپرسند و این نشون می دهد مشاور تند توضیح دادند و برای معرفی بایک فاصله یا مکث کمی ملک رو توضیح بدهید و اجازه ندهید توضیح دادنتون پینک پنکی بشود یعنی این که شما توضیح بدهید.

مثلا ۱۸۲ متر تو آقا بزرگی فرشته است و مشتری میپرسد که پارکینگ دارد ندارد و بگید دارد یا ۳خواب داره یا ۲خواب داره و اینجوری نباید پینک پنکی بشود و شما باید کامل توضیح بدهید و موضوع هایی که برای مشتری خاص و گنگ است و جز شرایط عمومی فایل نیست ازتون بپرسد مثل اینکه اونجا مدرسه نزدیک هست چون فرزند مدرسه ای دارم این ۳ تا ویژگی که بهتون گفتم فایل خوب معرفی خوب و پرستیژ و متانت جزء اون سه تا اولیه است که به یک مشاور املاک معتبر می رسید.

فایل خوب یعنی این که تعداد کارشناسی هاتون و با کیفیت فایل هاتون رابطه مستقیم دارند. یعنی هرچقدر تعداد فایل هاتون بیشتر شود کیفیت فایل هاتون هم بهتر می شود. حتی این که دانش و هیچ تجربه ای در کار املاک نداشته باشید.

درباره ی ۳ ویژگی که با یک مشتری در ارتباطین و و تو یک منطقه کار می کنید و حالا در آن منطقه چطور یک مشاور املاک معتبر باشید و این ۳ ویژگی با ۳ ویژگی های قبلی فرق می کنند. و ویژگی های قبلی فقط برای برخود اول بود برای این که روی مشتری تاثیر گذار باشید و اون موقع خوش قولی و خوش حسابی و با پرستیژ بودنتون و پایبند بودن به اخلاقیاتون خیلی تاثیر گذاره یعنی این که رفتار حرفه ای داشته باشید که با خانواده ی طرف و خودشون و پایبند به اخلاقیات و خوش قلی و خوش حسابییتون اگر صحبتی مطرح می کنید یا قولی می دهیدکه از طرفین اون هارو پیگیری کنید که به موقع انجام بشود.

برای فایل یابی تو گزینه قبلی که گفتم ۳تا ویژگی دارد که مشاور املاکی که در برخورد اول معتبر باشد یکی این بود که فایل خوبی داشته باشد فقط نباید شما فایل یابی کنید فایل خوب داشتن یک روز در هفته رو انتخاب کنید با فایل های قدیمی تماس بگیرد و زنده شون کنید قیمتشون رو بروز کنید فایل سازی کنید و روی فایل ها کار کنید بگویید که هفته پیش با قیمت این ویلا انقدر مشتری اوردیم الان انقدر شده و بهش بگیید که کوچه بالایتون انقدر فروش رفته و این کار هارو انجام دهید که فایل سازی کنید و همه فایل هارو داخل سیستم میدهند کسی موفق هست که همش با مالک در ارتباط و و قیمت فایل رو فیکس کرده موفق است.

ویلاهای لوکس در شمال کشور، ویلا لاکچری، ویلا نوساز، ویلای پیش ساخته، ویلا شمال، ویلا نور، فروش ویلا حومه رویان، فروش زمین حومه نور، ویلا نوشهر، ویلا نمک آبرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وبلاگ ها
ترندهای جدید

وبلاگ های مرتبط

برای خبرنامه ثبت نام کنید

دریافت آخرین اخبار و به روز رسانی

خبرنامه BG