در تماس باشید

املاک (بانک اطلاعات مسکن) گارنت در زمینه خرید و فروش ملک، رهن و اجاره با کد رهگیری اعم از تجاری و مسکونی و پیمانکاری (ملک، زمین، ویلا، آپارتمان) و مشاوره در ساخت ساختمان و بازسازی ساختمان های قدیمی با به کارگیری از بهترین و بروزترین نقشه ها و کادری مجرب فعالیت می کند. تمام تلاش این مجموعه بر این است که آرامش و آسایش را به شما عزیزان هدیه کنیم.

گارنت شما را با مهم‌ترین مسائل بازار مسکن آشنا می‌کند. در گارنت می‌توانید مباحث و موضوعات مربوط به مسکن را دنبال کنید. گارنت به شما کمک می‌کند تا از بین هزاران ملک مسکونی، اداری، تجاری، از متراژ کم تا ویلایی و پنت هاوس ملک متناسب با بودجه و محله مورد نظرتان را جهت خرید پیدا کنید!

موقعیت

کیلومتر پنج جاده نور به نوشهر، روبروی ورودی هندومرز

شماره های تماس

09111137110 و 09051584747

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط سریع

ماموریت ما انجام معاملات سالم با بالاترین میزان رضایت مشتری و حداکثر درآمد ممکن با رضایتمندی طرفین قرارداد می باشد. استراتژی ما انجام معاملات با استفاده از ابزارها و تکنولوژی های روز با کمترین صرف انرژی و بیشترین سرعت ممکن می باشد. مزیت های رقابتی ما ارائه خدمات به صورت موازی و مکمل یکدیگر به صورت اینترنتی در دنیای مجازی جهت شناسایی و کسب اطلاعات و در دنیای حقیقی انجام مشاوره تخصصی و عقد قرارداد است. گارنت قوی ترین موتور جستجو املاک و مستغلات در شمال کشور! تمام تلاش مجموعه گارنت بر این است که آرامش و آسایش را به شما عزیزان هدیه کنیم!

 
Contact Form